FANDOM


Awans to potrójny ostatni odcinek 3 sezonu.

PostacieEdytuj

OpisEdytuj

Część 1Edytuj

Sam i Clover są wściekłe, że Alex zamieniła wszystko w domu na produkty marchewki, bo ona jest na diecie królika. Agentki zostają ściągnięte do Agencji. Jerry daje agentkom wiadomość: Dostały awans osiągnięcia poziomu super agentek, co oznacza więcej niebezpieczeństw, więcej odpowiedzialności i więcej misji. Jerry wysyła agentki do centrum treningowego. Tam agentki poznają gospodarza, Terrence'a, i współagenta, Deana, który od razu wpada agentkom w oko. Wieczorem agentki i Dean są na kolacji i dostają wisiorki, w których są ich trenerzy. Agentki i Dean zostają przeniesieni do sali treningowej. Trenerzy mówią agentkom i Dean'owi, że są wybrańcami i obserwowano ich gdy byli dziećmi. Rozpoczyna się wirtualny trening. Podczas treningu agentki i Dean dowiadują się, że mogą sterować swoim poziomem strachu, zdać się na intuicję i współpracować. Po treningu nagle dochodzi do tajemniczego trzęsienia ziemi. Agentki i Dean chowają się w sali balowej, która jest niebezpieczna i ściany się ruszają. Agentki i Dean robią dziurę w rurze, by woda się wylała i uniosła ich do okna w dachu, by się wydostali. Udaje im się uciec, lecz Dean znika. Agentki próbują wyjść z centrum, lecz natrafiają na Terrence'a i on im mówi, że wie gdzie jest Dean. Terrence zaprowadza agentki do swojego pokoju i pokazuje im Deana uwięzionego w klatce z żelem, który może się zacisnąć jeśli ktoś podejdzie bliżej. Terrence mówi, że uwolni Deana jeśli agentki wyeliminują Jerry'ego i przyniosą mu mikroczip, który Jerry trzyma pod sztucznym znamieniem na szyi.

Część 2Edytuj

Agentki wracają do Beverly Hills, by wypełnić polecenie Terrence'a. Agentki postanawiają jakoś zmylić Terrence'a, który ich obserwuje, i ostrzec Jerry'ego. Agentki chowają się w śmieciarce i używają wisiorków, by stworzyć swoje hologramy. Ze względu na widok hologramu, Sam uważa, że jest brzydka. Agentki zostawiają hologramy i ostrzegają Jerry'ego. Agentki i Jerry obmyślają plan: Agentki będą udawać, że pozbędą się Jerry'ego, a on zastąpi czip fałszywką. Plan idzie jak po maśle, lecz Jerry spada z mostu i nie wychodzi na powierzchnię. Agentki są smutne, lecz nie poddają się i wracają do centrum treningowego, by uratować Deana. Agentki uwalniają Deana, lecz okazuje się, że to kukła. Agentki zostają schwytane i okazuje się, że Dean jest podwójnym agentem. Terrence zostawia agentki w sali balowej. Podłoga w sali niszczy się, ujawniając otchłań bez dna. Agentki czują, że teraz czeka ich kolej na śmierć. Nagle ktoś przylatuje helikopterem i ratuje agentki.

Część 3Edytuj

Okazuje się, że to Jerry uratował agentki i przeżył upadek z mostu. Jerry mówi, że Terrence planuje ożywić agentoroboty. Agentki i Jerry jadą do centrum agentorobotów i znajdują tam Terrence'a i Deana, którzy odkryli, że czip to fałszywka. Agentki i Jerry zostają schwytani i Terrence zwraca się do Jerry'ego bracie. Jerry mówi agentkom, że Terrence jest jego bratem bliźniakiem. Agentki nie wierzą Jerry'emu, bo on i Terrence nie są podobni. Terrence mówi, że robił sobie operacje plastyczne, bo nie chciał wyglądać jak podły Jerry. W przeszłości Jerry i Terrence ściągali na końcownym teście, a gdy podszedł nauczyciel, Jerry z nerwów zrzucił winę na Terrence'a. Terrence w ten sposób chce się zemścić i zabiera Jerry'emu czip, który był ukryty na zębach. Terrence odtwarza agentoroboty i robi tak, by wyglądały jak Jerry. Terrence planuje z agentorobotami znisczyć Agencję i uciekają wraz z Jerry'm, zostawiając agentki z Deanem. Dean mówi agentkom, że tylko udawał, że jest po stronie Terrence'a, by im pomóc i że to on jest ich jedynym trenerem. Clover wspomina o balu debiutantek, na który chce ona iść z jakimś chłopakiem, lecz Sam przerywa jej, bo trzeba uratować Agencję. Agentoroboty oblężają Agencję. Jerry mówi Terrence'owi, że nie uda ma się znisczyć Agencji. Terrence mówi, że zniszczy jej nuklearny trzon. Jerry mówi, że do nuklearnego trzonu można się dostać tylko dzięki skanowaniu DNA, a skoro Terrence jest bliźniakiem Jerry'ego, to obaj mają to samo DNA. Agentki i Dean dostają się do Agencji. Jerry nabiera Terrence'a i zabiera mu mikroczip. Używając czipa, agentki, Jerry i Dean wyłączają roboty i Terrence zostaje zatrzymany. Za taką akcję agentki dostają awans, a Dean zgadza się pójść z Clover na bal debiutantek. Tymczasem Terrence, podając się za Jerry'ego, zmusza strażników, by mu pomogli uciec z więzienia.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.