FANDOM


Myrna Beesbottom
Myrna2
Imię Myrna
Nazwisko Beesbottom
Wiek 55+
Zamieszkała w łódź podwodna LAMOS (tylko sezon 4)
Narodowość Amerykanka
Płeć Kobieta
Wzrost Niska
Kolor włosów Brązowy
Kolor oczu Zielony
Wrogowie Sam, Jerry, Clover i Alex
Sprzymierzeńcy Terence Lewis, Tim Scam, Helga von Cuggen, Boogie Gus (tylko sezon 4)
Profesja ninja,
agentka WOOHP (dawniej),
niania Sam, Clover i Alex (dawniej),
przestępca (obecnie)
Stowarzyszenia LAMOS
Wystąpienia Totalny kosmos, Serce nie sługa, O trzy za dużo, Nie znoszę lat 80, Zły Jerry
Głos Wisława Świątek

Myrna Beesbottom – wróg w serialu Odlotowe Agentki. Myrna jest byłą agentką WOOHP. Obecnie jest przestępcą.

Charakterystyka

Myrna Beesbottom to masywna kobieta. Nie może się pochawlić zgrabną sylwetką. Jest niskiego wzrostu, a jej brązowe włosy obcięte są krótko. Charakter Myrny nie jest zbyt lubiany przez agentów, a szczególnie przez Sam, Clover i Alex.

Życiorys

Myrna1

Myrna

Myrna była wzorową agentką WOOHP. Po wielu latach pracy w Agencji przeszła na emeryturę. Lecz, w odcinku Totalny kosmos przydzielono jej kolejne zadanie – została nianią Sam, Clover i Alex! Dziewczynom się to nie spodobało. To Jerry wynajął panią Beesbottom, by pilnowała dziewcząt, które właśnie ze sobą zamieszkały. Myrna od razu dała się Agentkom we znaki: zakazała im jeść fast-foodów, wychodzić z domu po godzinie 2100, a także (na nieszczęście Clover) – spotykać się z chłopcami. Mimo swego nieznośnego charakteru, pomogła Agentkom w misji, ratując je przed spłonięciem w opuszczonej satelicie kosmicznej. Po udanej misji Jerry zwolnił Myrnę z roli niani i Agentki mogły cieszyć się upragnioną wolnością...

Myrna3

Myrna w zbliżeniu

Beesbottom powraca w odcinku pt. Serce nie sługa i wstępuje na przestępczą drogę. Okazuje się, że Myrna zacznie nosić nazwisko Lewis, gdyż stanie się żoną Jerry'ego. Sam od razu wykryła podstęp. Otóż Beesbottom zahipnotyzowała szefa Agencji swoją miłosną mieszanką prosto z Japonii. Chciała, by kontrolowany przez nią Jerry oddał jej władzę nad całą Agencją, a później – po prostu pozbyłaby się go. Myrnie udało się już prawie zgładzić Jerry'ego, lecz Sam zniszczyła jej zamiary ratując go. Po długiej walce Myrny z Sam, agentka została uwięziona i prawie zniszczona przez inny japoński wywar Myrny. Ostatecznie, Myrna przegrała z trzema agentkami po zaciekłej walce nad Wodospadem Niagara i została wtrącona do więzienia.

Przy ucieczce z owego więzienia (odc. O trzy za dużo) pomógł jej Terence. Myrna przyłączyła się do grupy przestępczej o nazwie LAMOS. Wpadła na genialny plan pozbycia się agentek – z pomocą Tima Scama stworzyła 3 plazmowe roboty (Skylera, Tylera i Whylera), które, wysysając Agentkom całą ich energię życiową, miały się ich pozbyć. Lecz roboty zostały pokonane przez Agentki. Beesbottom pojawiła się również w odcinku pt. Nie znoszę lat 80 (również jako członkini LAMOS), lecz nieodegrała znaczącej roli. W odcinku Zły Jerry, po nieudanej akcji przywłaszczenia sobie i innym członkom LAMOS Agencji, Myrna została po raz kolejny wtrącona do więzienia. Dalsze jej losy są nieznane.

Myrna zdubbingowana została przez Wisławę Świątek.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.