FANDOMWitaj na Odlotowe Agentki Wiki

Internetowej encyklopedii o tym serialu


Odlotowe Agentki
Postacie | OdcinkiO Wiki
Odlotowe Agentki Wiki to encyklopedia poświęcona w całości serialowi Odlotowe Agentki. Dzięki niej będziesz mógł/mogła dowiaedzieć się wielu interesujących faktów o Agentkach i nie tylko.

ZOBACZ TEŻ:


Co nie co o serialu
Sam, Clover i Alex mieszkające w Beverly Hills w Los Angeles to 3 z pozoru zwyczajne uczennice licueum. Ale pozory mylą! W rzeczywistości to agentki zatrudnione w Światowej Organizacji Ochrony Ludzkości, które bronią Los Angeles, a niekiedy inne części świata przed przestępcami. Śledź losy Agentek i dowiedz się o nich więcej dzięki tej Wiki!

UWAGA

W grudniu 2011 roku ogłoszono, że powstanie 6 sezon serialu! Premiera zaplanowana jest na rok 2013.

czytaj więcej>>>


Najlepszy przestępca
Geraldine Husk
Geraldine1
Geraldine to niedoszła Agentka WOOHP pochodząca z Wielkiej Brytanii. A niedoszła dlatego, że nie została do niej przyjęta. Geraldine poprzysiągła sobie zemstę. Kobieta pojawiła się w odcinkach: Konkurenci, Super agentka, Admirał Arnold, Kolejny miłosny zawód oraz Powrót Geraldine. Ma własną, dryfującą wyspę na Pacyfiku. Geraldine to przestępca, który dość często pojawia się w serialu.

czytaj więcej>>>


Najlepszy odcinek
Zabójcze bukiety

W tym odcinku Agentki będą musiały zbadać dziwną sytuację: sparaliżowanego mężczyznę. Jak się okazuje przyczyną sparaliżowania jest bukiet jakichś dziwnych tropikalnych kwiatów. Agentki muszą szybko zbadać sprawę. Zmierzą się z szaloną panią botanik – Violet Vanderfleet. Na dodatek ich wrogami będą... kwiaty!

czytaj więcej>>>Najlepsza Agentka
Sam
Sam1
Sam jest mądrą, piękną i utalentowaną dziewczyną mieszkającą w Beverly Hills. Jej najlepszymi przyjaciółkami są Clover oraz Alex, choć wszystkie 3 mają od siebie odmienny charakter. Sam jest wspaniałą uczennicą, a jej ulubionymi przedmiotami szkolnymi są: matematyka, fizyka, biologia, chemia, język angielski oraz wiele innych. Jest doskonałą agentką, jej inteligencja nie raz wyciągnęła Agentki z opresji.

czytaj więcej>>>

Najpopularniejsza dziewczyna w szkole
Mandy
Mandy1
Mandy to bogata, snobistyczna i próżna nastolatka. Mieszka w Beverly Hills podobnie jak Sam, Clover i Alex. Agentki jej nie nawidzą. Mandy bezustannie je poniża i denerwuje. Jest najpopularniejszą dziewczyną w szkole (a chodzi do tego samego liceum co Agentki). Często rywalizuje w różnych szkolnych konkursach z Clover.

czytaj więcej>>>

Najfajniejszy gadżet agencji
Laserowo-tunelowa Tornado suszarka 3000
Suszarka2

Suszarka ta posiada wiele przydatnych funkcji: może nabierać powietrze i nim dmuchać, a także zmieniać jego temperaturę. Potrafi wytworzyć strumień powietrza o wielkiej sile. Tak jak kazdy gadżet posiada ulepszoną wersję, dostępną od sezonu trzeciego.

czytaj więcej>>>

Film o Odlotowych Agentkach
Odlotowe Agentki: Film
OAfilm

W lipcu 2009 roku wszedł do kin film o Odlotowych Agentkach. Nosi on po prostu nazwę Odlotowe Agentki: Film. Film ten opowiada, jak Agentki w ogóle ostały Agentkami. Wiele nieprzewidzianych zwrotów akcji, wiele przygód i niespodzianek i jeszcze więcej czeka Cię w tym filmie. Jak narazie film jeszcze nie wszedł do kin w Polsce, ale miejmy nadzieję, że niedługo to się zmieni. Na chwilę obecną można go obejrzeć w wersji angielskiej i francuskiej.

czytaj więcej>>>

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.