FANDOM


Randka w ciemno to 23 odcinek 2 sezonu.

PostacieEdytuj

  • Eugene Smutek
  • Mama Eugene'a

OpisEdytuj

Cisza nocna. Centrum handlowe w Beverly Hills jest już zamknięte, a w środku sprzątacz słuchając muzyki myje podłogę. Jest tak przejęty słuchaniem muzyki, że nie zauważa, iż pojawiające się znikąd szczypce zabierają automat do kawy i zastępują go jakąś dziwną maszyną. 

Nazajutrz Sam i Alex są w szkole. Patrzą na ogłoszenie o Walentynkowej imprezie, która będzie w piątek. Sam i Alex muszą znaleźć życiową miłość przed imprezą! Sam chce partnera, który będzie romantyczny, cytował poezje i dawał jej róże. Alex chce partnera, który da jej różowego misia z oczami w kształcie serca. Sam i Alex są dumne z tego, że Clover już znalazła miłość swojego życia, Chrisa dopóki... blondwłosa Agentka nie wbiega ze wściekłością do szkoły! Ona ma już dość chłopaków, randek i miłości! Ale dlaczego? Chris zaprosił Clover na wyścigi ciężarówek w trzecim dniu znajomości, więc ona go rzuciła i postanowiła zrobić sobie przerwę w randkach. Sam i Alex próbują ją przekonać, że ona nie wytrzyma tak długo bez chłopaka, jednak im to nie wychodzi.

Nieco później Sam i Alex zaciągają Clover do centrum handlowego, by znaleźć dla niej chłopaka. Clover jednak nie chce mieć chłopaka. Agentki idą na kawę, ale zamiast automatu z kawą widzą znaną z nocy dziwną maszynę. Komputerowy głos z maszyny mówi agentkom, że mogą znaleźć swoją miłość. Clover patrzy na ogłoszenie na maszynie: "Strzałą w serce, randki na zawołanie". To komputerowa swatka! Alex chce skorzystać ze swatki. Mimo, że nie wierzy w komputerową miłość, Sam też chce skorzystać. Clover, która nadal nie chce chłopaka, zostaje gdy Sam i Alex wchodzą do maszyny.

W maszynie Sam i Alex odpowiadają na pytania swatki dotyczące idealnego partnera dla każdej z nich. Na zewnątrz każdy przechodzący chłopak próbuje poderwać Clover, jednak ona każdego odrzuca. Kiedy Sam i Alex są dalej pytane o odpowiedniego partnera, jakiś tajemniczy osobnik wczytuje dane wybrańca. Podchodzi potem do kapsuły, z której wyciąga jakiś gadżet, który zaczyna świecić. Nie podejrzewające niczego, Sam i Alex kończą sesję i wychodzą ze swatki, po czym wychodzą z Clover.

Kilka dni później w szkole, jest lekcja WFu. Agentki wspinają się na linach gdy nagle do sali przez okno lecą balony z listem. Alex je zauważa i, łapiąc list, puszcza się liny, po czym spada na materac. Alex czyta list. To od jej partnera wybranego przez komputerową swatkę! Zaprosił ją na spotkanie na siłowni w pawilonie sportowym, a partner ma na imię Chet.

Potem Agentki są w szkolnym laboratorium na lekcji chemii. Ktoś wrzuca przez okno kwiaty z listem. Są dla Sam od jej wybrańca z komputerowej swatki! Sam otwiera kopertę i czyta poetyckie zaproszenie na randkę w restauracji Pomme de Terre od Marca. Sam i Alex próbują namówić Clover, by poszła do swatki po chłopaka, jednak ona znów odmawia mówiąc, że ma mnóstwo wolnego czasu bez chłopaka.

Wieczorem Alex przychodzi na siłownię. Patrząc na ćwiczących tam, zastanawia się który z nich jest jej wybrańcem dopóki ktoś nie podchodzi do niej. To Chet! Nawet daje jej misia z oczami w kształcie serc! Alex jest już zakochana!

Tymczasem Sam przychodzi do restauracji Pomme de Terre i siada na stoliku gdzie siedzi Marco. Słysząc jak poetycko do niej mówił, Sam już się zakochała! Nawet Marco zamówił dla Sam krem z kalmarów - jej ulubione danie!

Clover jako jedyna z Agentek ma najgorszy wieczór. Ogląda telewizję, ale w każdym programie, który ona ogląda pokazują przystojnych mężczyzn. Clover ma tego dość!

Nazajutrz Clover przychodzi do szkoły i widzi jak każda dziewczyna w szkole mówi o jej partnerze z komputerowej swatki. Clover jest tak zaskoczona, że uderza o drzwi szafki Dominique. Dominique opowiada Clover o jej partnerze Roy'u, natomiast Caitlin mówi o swoim "pieszczoszku". Clover idzie na szkolne podwórko i znajduje tam Sam i Alex, które są naprawdę zadurzone! Clover jest zszokowana, że jej najlepsze przyjaciółki są zakochane i pyta je czy ich partnerzy im się oświadczyli. Sam i Alex odpowiadają, że nie i pokazują Clover pierścionki, które dostały od wybrańców. Clover mówi przyjaciółkom, że nie mogą bujać w obłokach po jednej randce. Niestety, Sam i Alex postanowiły, że po potańcówce, rzucą szkołę, by mieć dużo czasu dla ich partnerów!

Clover patrzy jak każdy chłopak w szkole jest smutny lub wściekły z powodu braku wybranki. Clover czuje, że coś jest nie tak i postanawia zadzwonić do Jerry'ego. W magazynie woźnego Clover dzwoni do Jerry'ego przez kompuderniczkę i mówi mu, że dzieje się coś niepokojącego. Jerry natomiast mówi Clover, że satelity nie wykryły śladów hipnozy i doradza jej, by szkorzystała z wolnego czasu, np. poszła na randkę. Clover jednak znów nie chce iść na randkę.

Clover postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i wyciąga stare gadżety, które sobie zachowała. Wybiera z nich rentgenowskie soczewki kontaktowe, super-czułe bananowe urządzenie podsłuchowe i śledząco-klejącą gumę do żucia. Mając gadżety, Clover wybiera się na samotną misję!

Wieczorem w galerii Kirke, Clover w przebraniu obserwuje Sam i Marca. Sam jest zadurzona w Marcu jeszcze bardziej! Marco mówi Sam, że musi ją opuścić. Sam mówi, że spotkają się w piątek na potańcówce. Po tym jak Sam i Marco się rozłączyli, Clover wypluwa śledzącą gumę. Marco po niej przechodzi i guma jest już na jego bucie. Po tym jak Marco wszedł do toalety, stamtąd wychodzi jakieś jasne światło! Z toalety wychodzi Chet. Clover zauważa, że na bucie Cheta jest jej śledząca guma! Jak to możliwe? 

Clover potem śledzi Cheta do klubu Kimchi gdzie Alex trenuje. Clover zagląduje do środka przez rentgenowskie soczewki kontaktowe i widzi jak Chet i Alex się przytulają. Clover jest zaskoczona, że Sam i Alex spotykają się z jednym chłopakiem o dwóch twarzach. Przez całkiem długie patrzenie Clover zapada w sen, ale budzi ją wyjście Cheta. Clover patrzy jak Chet żegna się z Alex mówiąc, że musi udzielić siostrze kilka lekcji przed jej próbami pływania synchronicznego. Chet biega w kierunku kontenera, a chwilę potem zza kontenera wychodzi to samo jasne światło. Zza kontenera wychodzi inny chłopak. Śledząca guma jest i na jego bucie! To naprawdę dziwne!

Clover potem jest w salonie piękności i patrzy jak ten chłopak, który ma na imię Fabierre i mówi z francuskim akcentem, robi Mandy peeling jej stóp. Fabierre daje Mandy pierścionek. Dzięki rentgenowskim soczewkom, Clover zauważa, że pierścionek jest ze sklepu jubilerskiego "Błyszczący smutek".

Następnego ranka, Clover w przebraniu przychodzi do tego sklepu. Jest tam cała masa biżuterii! Clover zauważa za ladą plecak z informacjami o potańcówce, ale zostaje zauważona przez pracownika sklepu, Eugene'a Smutka. Clover udaje, że przyszła popatrzeć na kolekcję biżuterii i pyta Eugene'a o plecak. Eugene mówi, że ktoś zostawił plecak. Clover pyta Eugene'a czy on chodzi do liceum w Beverly Hills, a on mówi, że nie. Rozmowę przerywa wielka mama Eugene'a, która wyprasza Clover ze sklepu.

Nieco później Clover spaceruje po szkole, która nie jest tak zatłoczona jak przedtem. Na zewnątrz Clover zostaje poderwana przez każdego chłopaka, jednak ona każdego odrzuca. Clover zauważa na środku podwórka maszynę komputerowej swatki! Clover uważa, że to wszystko wymyka się spod kontroli.

Chwilę potem Sam i Alex są w szkolnej kuchni i robią ciasta dla swoich partnerów. Clover przychodzi i mówi, że muszą pogadać. Sam i Alex mówią Clover, że nie mają czasu, bo muszą się szykować na potańcówkę. Clover próbuje powiedzieć przyjaciółkom, że coś jest z nie tak z ich wybrańcami. Niestety, Sam i Alex uważają, że Clover im zazdrości i mówią jej, że miała szansę na prawdziwe szczęście, ale odrzuciła je przez przerwę w randkach. Sam i Alex wychodzą z kuchni. Clover zaczyna płakać. Tymczasem zamaskowany osobnik wkrada się do kuchni i zaczyna atakować Clover! Clover walczy z nim. Po zaciętej walce zamaskowanemu osobnikowi udało się uciec, ale on zostawił wskazówkę... to ten sam plecak jak ten ze sklepu jubilerskiego! To mógł być Eugene! Clover ogłasza wojnę.

W końcu nadszedł wielki wieczór! Walentynkowa potańcówka! Chłopcy są wściekli, bo nie mają par. Dziewczyny są zaniepokojone, bo ich partnerzy jeszcze nie przyszli. Na platformę nad salą przychodzi Eugene. Patrzy na tłum dziewczyn i mówi, że czekają na niego. Jednak Clover go usłyszała! Clover pyta Eugene'a dlaczego on to robi. Eugene mówi, że chce się zemścić: Rok temu jego dziewczyna go rzuciła w Walentynki, łamiąc mu serce. Dzięki swojemu gadżetowi i informacjom ze swoich kabin komputerowej swatki, może się zamienić w każdego dowolnego chłopaka, w którym wszystkie dziewczyny się zakochują, więc on się zemści porzucając je w Walentynki! Clover mówi, że mu na to nie pozwoli i atakuje go, ale on szybko jej unika i za pomocą swojego gadżetu zamienia się w ninję. Dochodzi do walki między Clover i Eugene'm! Tymczasem Caitlin i Dominique zaczynają płakać, że ich partnerzy nie przychodzą, a Mandy robi się wściekła z niecierpliwości. Sam uważa, że coś jest nie tak gdyż wszyscy się spóźniają. 

Walka między Clover i Eugene'm trwa nadal. Eugene zamienia się w zawodnika sumo, by pokonać Clover. Jednak on zostaje pokonany przez Clover. Jego ręka utknęła w platformie, przez co platforma się rozpada i Eugene spada na salę! Clover wyciąga gadżet Eugene'a i demaskuje go przed wszystkimi dziewczynami. Sam, Alex i Mandy wściekle stoją nad Eugene'm. Dziewczyny rzucają w niego swoimi pierścionkami i chcą go zabić. Clover mówi, że ma inny pomysł. Eugene pyta Clover czy ona wsadzi go do więzienia. Zza drzwi słychać jakieś dźwięki. Drzwi się otwierają: To mama Eugene'a!

Chwilę później helikopter WOOHP odlatuje z Eugene'm ze szkoły. Mandy jest wściekła, bo żadna z dziewczyn nie ma partnera w Walentynki. Clover mówi dziewczynom, że są faceci. Mandy patrzy na tłum rozżalonych chłopców i postanawia zacząć imprezę. Chłopcy i dziewczyny mają już pary! Prawdziwa impreza się zaczyna! Sam i Alex podchodzą do Clover i przepraszają ją za to, że były tak zapatrzone w ich rzekomych wybrańców, iż jej nie uwierzyły. Clover wybacza przyjaciółkom i mówi im, że wie jak to jest być doprowadzoną przez chłopaka do szaleństwa.

Kilka dni później Sam i Alex idą do szkoły i widzą Clover w stoisku w kształcie serca. Clover mówi przyjaciółkom, że znalazła swoje powołanie i jest już "Cudowna Clover, profesjonalna swatka". Clover zauważa przechodzącego chłopaka, wybiega ze stoiska i podrywa go. Przerwa w randkach Clover przeszła już do historii!

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.