FANDOM


Terence "Terry" Lewis
Terrence2
Imię Terence
Nazwisko Lewis
Przydomek Terry
Wiek 55+
Zamieszkały w ośrodek super-agentów (sezon 3),
łódź podwodna LAMOS (sezon 4)
Narodowość Brytyjczyk, Anglik
Płeć Mężczyzna
Wzrost Wysoki
Kolor włosów Siwy
Kolor oczu Brązowy
Rodzina pani Lewis (matka),
Jerry Lewis (brat bliźniak)
Myrna Beesbottom (była bratowa)
Sherry (siostra)
Wrogowie Jerry (wróg nr 1), Sam, Clover i Alex, Dean
Sprzymierzeńcy Dean (szeon 3),/
/Boogie Gus, Helga von Cuggen, Tim Scam, Myrna Beesbottom (sezon 4)
Lubi władzę, wygrywać
Nie lubi Jerry'ego
Profesja szef LAMOS
Stowarzyszenia LAMOS
Wystąpienia Awans, O trzy za dużo, Nie znoszę lat 80, Zły Jerry, Do agentek niepodobne
Głos Artur Święs

Terence Lewis nazywany czasem Terry to jeden z antagonistów w serialu Odlotowe Agentki.

Charakterystyka

Terrence3

Terence w przeszłości

Terence to mężczyzna w podeszłym wieku. Jak na swoje lata bardzo dobrze się trzyma. Terrence zna dobrze sztuki walki. Jest podstępny oraz inteligentny, jednak czasem nie wykazuje tych cech. W sezonie 3 nosi biały smoking, jednak w sezonie 4 zmienia swoje oblicze. Jego włosy ułożone są w charakterystyczną fryzurę.

Terence to brat bliźniak Jerry'ego. Matka zawsze uważała go za gorszego od Jerry'ego. W przeszłości byli bardzo zgranym rodzeństwem, np. nie kłócili, pomagali sobie w potrzebie itp. Jednak, podczas testu zakończenia czwartej klasy, wszystko się zmieniło. Terrence został wystawiony przez Jerry'ego, swojego własnego brata. Terry poprzysiągł sobie zemstę na Jerry'm...

Historia

wyeliminować Jerry'ego!

Terrence1

Terrence w sezonie 3

Terence pojawił się po raz pierwszy w potrójnym odcinku o nazwie Awans. Podał się za osobistego portiera Agentek Sam, Clover i Alex, które właśnie zostały przekierowane z agentek na super-agentki. Podczas gdy agentki sprawdzały swoje umiejętności, Terence porwał agenta Deana, nowopoznanego chłopaka przez Agentki, aby móc je szantażować. Terence chciał, by agentki zniszczyły Jerry'ego oraz znalazły ukryty w jego ciele mikro-chip, ponieważ, gdyby tego nie uczyniły, nie zobaczyłyby więcej Deana, w którym się zauroczyły. Jednak Agentki również wymyśliły podstęp. Zaczęły udawać, że chcą zniszczyć szefa WOOHP oraz zabrały mu wcześniej wspomniany mikro-chip. Sam Jerry również zamieszany był w ten plan. Mimo perfekcyjnego podstępu, nie wszystko poszło zgodnie z planem, a Jerry przepadł (został wrzucony do lotowatej wody podczas wspinaczki po moście). Tego właśnie chciał Terence. Później okazało się, że Dean jest podwójnym agentem, pracującym dla Terence'a. To nie był jeszcze koniec planu Terry'ego. Zamierzał on przy pomocy owego mikro-chipu obudzić agento-roboty, które, przybierając wygląd Jerry'ego, miały zniszczyć jego ukochaną Agencję. Jednak, przy pomocy tzech Agentek oraz Deana, który tylko udawał pomocnika Terence'a, Jerry (który jednak nie został zniszczony) pokonał Terrence'a i wtrącił go do więzienia. Jednak Terrence uknuł kolejny spisek i, pod przebraniem Jerry'ego uciekł z więzienia...

nowa odsłona, realizacja LAMOS

Terrence3

Terrence w nowej odsłonie (sezon 4)

Terence powraca w sezonie czwartym. Jego spisek polegał na zebraniu grupy przstępczej o nazwie LAMOS. Uwolnił z więzienia Tima Scama, Helgę von Cuggen, Boogiego Gusa oraz Myrnę Beesbottom, by dołączyli do jego organizacji. Razem uknuli kilka planów, by pozbyć się Agentek oraz Jerry'ego, jak sami mówili – "raz na zawsze", ale nie zawsze im się to udawało. Najbardziej diabolicznym planem Terence'a (nadal będacego członkiem LAMOS) było pozbawienie Agentek części pamięci oraz, od przebraniem Jerry'ego, zrobić to samo innym agentom WOOHP. Jednak Sam, Clover i Alex, które odzyskały utraconą pamięć, pokonały Terence'a i wtrąciły go poraz kolejny do więienia Agencji. Dalsze jego losy są nieznane.

Terence mówi głosem Artura Święsa. Wystąpił on w odcinkach: Awans, O trzy za dużo, Nie znoszę lat 80, Zły Jerry oraz Do agentek niepodobne.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.